بنابراین می خواهید از عناوین عمومی مانند "صفحه اصلی" یا "مخاطب" خودداری کنید.

به عنوان مثال ، در اینجا عنوان عنوان برای صفحه اصلی من وجود دارد:

آموزش SEO و استراتژی های ایجاد لینک - Backlinko

این به کاربران (و موتورهای جستجو) اطلاعات بیشتری نسبت به یک عنوان عمومی مانند: "به وب سایت من خوش آمدید" می دهد.

هدف شماره 2: از کلمه کلیدی هدف خود در عنوان خود استفاده کنید.

Google وزن زیادی روی برچسب های عنوان شما می گذارد. بنابراین اطمینان حاصل کنید که کلمه کلیدی مورد نظر خود را یک بار در عنوان خود وارد کنید.

به عنوان مثال ، کلمه کلیدی هدف من برای این پست "ابزارهای جستجوگرها:

Backlinko - پست ابزار SEO

بنابراین مطمئن شدم که آن عبارت دقیق را در عنوان خود وارد می کنم:

Backlinko - عنوان ابزار عنوان SEO

از نو:

زدن این دو هدف به بازدیدکنندگان وب سایت شما که نفس می کشند کمک می کند.

از این گذشته ، یک عنوان توصیفی شامل کلمات کلیدی که افراد به دنبال آن می گردند به کاربران کمک می کند آنچه را که در وب سایت شما جستجو می کنند پیدا کنند.

سازماندهی محتوا با عنوان های فرعی

بیا با آن روبرو شویم:

هیچ کس در این سیاره نمی خواهد یک دیوار عظیم از متن را بخواند ، مانند این:

دیوار متن

و محتوایی که همه با هم جمع شده اند ، خواندن و درک محتوای صفحه شما را برای Google دشوارتر می کند.

به همین دلیل است که می خواهید محتوای خود را در بخش های گسسته نظم دهید:

سازماندهی مطالب در بخشها

با این کار می توانید کاربر خود را دور بزند و بخشی را که بیشتر به او کمک می کند پیدا کند. همچنین به Google کمک می کند تا همه زیرموضوعاتی را که پوشش می دهید درک کند.

به عنوان مثال ، این پست از وبلاگ من یک حسابرسی گام به گام SEO است.

Backlinko - پست حسابرسی سایت SEO

همانطور که مشاهده می کنید ، من از زیرعنوان های H2 استفاده می کنم تا محتوای خود را به چند بخش مختلف تقسیم کنم:

H2 - زیر عنوان های موجود در محتوا

در واقع ، Google توصیه می کند که از "استفاده از برچسب های عنوان برای تأکید بر متن مهم" و ساختار مطالب خود استفاده کنید:

راهنما ایمیل مارکتینگ backlinko ,استفاده ,google ,کلیدی ,سایت ,محتوای ,کلمه کلیدی ,عنوان مثال ,استفاده کنید ,لینک backlinko ,عنوان برای منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

شرکت نگین سرما دانلود تحقیق bahdashtfile Positive Think Tank شاپرک و روزهای رنگارنگ سبک زندگی ایرانیان نفس عمیق با بوی ...فرشته ..ها گل سنگ